14. J.Aš/Hazlov 17 25:82 8

Kompletní tabulka

Dorost zvítězil až na penalty

FC Cheb/Lipová - FK KADAŇ  3:2 po PK

Začátek zápasu se odehrával většinou ve středu hřiště a tak jsme si museli počkat na první náznak šance až do 14.min. Pechoč vhazoval na pravé straně na Sultaniho, který prošel za obranu, přihrál do středu na Linharta a ten posunutím míče uvolnil Haladu, před kterým na poslední chvíli soupeř ve skluzu odvracel na roh. Vyrovnané utkání pokračovalo až do 37.min. Obránce Michalco předskočil útočníka, přihrál dopředu Sahajovi, který našel na středu Haladu a ten vyhraný souboj zakončil střelou z vápna po zemi k tyči hostující branky (1:0). Posledních pět minut prvního poločasu patřilo hostům, kteří si vytvořili několik slibných šancí.

Aktivně vstoupili hosté i do druhého poločasu a vyplatilo se jim to hned ve 48.min, kdy prošli přes celou naší pravou stranu do vápna a od brankové čáry připravili brankovou akci, kdy přihráli na střed před naším vybíhajícím brankářem na volného hráče, který zakončoval do prázdné branky (1:1). V 55.min Halada jen těsně minul střelou z 18m´zadní tyč soupeře. Po rozehrávce brankáře prohrál v 57.min souboj ve středu hřiště Halada, míč prošel za naší obranu, ale vyloženou šanci soupeře vyrazil brankář Bočukov na roh. V 62.min vystřídal Martínek, kterého nahradil Dvořák. Obrovskou šanci měl v 63.min Sultani, když se jeho střela z vápna odrazila od břevna a následně pravé tyče ven z branky. Po rychle založeném protiútoku měli hosté brankovou příležitost, ale naštěstí pro nás, jejich střela jen těsně minula naší levou šibenici. V 67.min vystřídal Račák, kterého nahradil Miloš Bui a v 72.min Haladu nahradil Brož. Od tohoto okamžiku nás soupeř zatlačil a vytvořil si opět několik šancí. Jednu z nich proměnil v 74.min, když nejprve brankář Bočukov vyrazil první střelu na roh, další střelu na zadní tyč opět vyrazil, ale třetí střelu z 18m´ již nedokázal vyrazit a míč zapadl do naší branky (1:2). V 78.min vystřídal Sultani, kterého nahradil Štěrba. Na konečné remíze se podílel rychlou rozehrávkou autu z levé strany kapitán Vít, když uvolnil Miloše Bui, který prošel sám po levé straně až do vápna soupeře a v 80.min vyrovnal střelou na zadní tyč (2:2). Posledních deset minut jsme se už jen soustředili na ubránění remízového výsledku, neboť po vystřídání jsme již nebyli schopni ohrozit soupeřovu branku.

Následné penalty jsme vyhráli 3:1, když se za nás nemýlili Sahaj, Vít a brankář Bočukov, který navíc pomohl k vítězství zlikvidováním dvou pokutových kopů soupeře.

Ročníkový průměr hráčů základní sestavy :      FC Cheb 2000,73  /  Kadaň 2001,09

Trenér :   Václav Altman

Asistent : Stanislav Makeš