14. J.Aš/Hazlov 17 25:82 8

Kompletní tabulka

Dorost porazil Toužim/Bečov

FC Cheb/Lipová - Toužim/Bečov   1:0

V sobotu 14.4.2018 jsme od 13:30 hod přivítali mužstvo složené z dorostenců Toužimi a Bečova.

První šanci utkání měli v 15.min hosté po faulu Sahaje ve středu hřiště, když zahrávali přímý kop, který kapitán Vít hlavou srazil pouze do protihráče a střelu z první musel v pádu vyrazit brankář Lacina na roh. Naši hráči se poprvé připomněli až ve 37.min, když po rohu Sahaje jen těsně minul levou tyč hlavou Miloš Bui. O minutu později vyhrál Srnec souboj na levé straně, přihrál na střed Skřivánkovi a ten Sahajovi, který z 20 m´ trefil pouze hostujícího brankáře. Ve 39.min získal výkop brankáře Sahaj, míč se dostal doprava k Holakovskému, který prošel po lajně, přehrál beka a poslal prudký centr před brankáře. Miloš Bui zakončil hlavou nad břevno hostující branky.

Další možnost jsme měli v 55.min, kdy po rohu Sahaje přestřelil z penalty David Vu. První a také poslední branka padla v 58.min z přímáku po faulu na Davida Vu. Míč si postavil Sahaj a z 25 m´ trefil přesně k pravé tyči branky soupeře (1:0). V 70.min Brože vystřídal Sultani a v 75.min Miloše Bui vystřídal Martínek. Posledních 15 minut se hrálo především ve středu hřiště bez větších brankových příležitostí.

Vzhledem k vyrovnanosti obou mužstev byl dnešní zápas spíše soubojem o každý kousek hřiště. Navíc jsme v prvním poločase neproměnili několik šancí a tak je výhra pouhých 1:0 nakonec dobrým výsledkem.

Ročníkový průměr hráčů základní sestavy :    FC Cheb 2000,91 / Toužim a Bečov 2001,36

Trenér :   Václav Altman

Asistent : Stanislav Makeš