14. J.Aš/Hazlov 17 25:82 8

Kompletní tabulka

Ostudná prohra mužů v derby

V sobotu 20.4.2019 se od 19:00 hod hrálo městské derby na stadionu Hvězdy Cheb.

Do začátku zápasu jsme vstoupili dobře, obě mužstva měla v úvodu několik příležitostí, jak jít do zakončení. Obrany byly pozorné a nic nenasvědčovalo tomu, co se odehraje v následujícím průběhu zápasu.

Po kombinaci na naší levé straně, využil domácí Bauer volného prostoru a nepozornosti krajního obránce Zemana, prošel podél lajny a nacentroval před branku, kde se hlavou v 6.min prosadil Komberec (1:0). V následujících minutách jsme si také vypracovali několik příležitostí, ale domácí obrana byla pozorná a velmi důsledná v jednotlivých osobních soubojích. Naopak naše obrana si vybrala slabší chvilku ve 13.min, kdy nechala domácího Slámu, aby se uvolnil na hranici velkého vápna a zakončil k levé tyči (2:0). Následujících dvacet minut bylo z obou stran podobné. Obě mužstva si vypracovala několik příležitostí, ale bez brankového zakončení. Tempo zápasu zjevně nezachytil náš levý bek Zeman a ve 20.min jej vystřídal Dvořák. Domácí hráči Hvězdy využili ve 34.min naše zaváhání na pravé straně, nacentrovali před branku, kde si míč srazil do vlastní branky právě střídající Dvořák (3:0). K oslabení naší obrany došlo ve 36.min, když si poranil koleno Martin Halada, kterého vystřídal Gogor. Další branku jsme opět nabídli domácím po rohovém kopu ve 40.min, kdy míč propadl na záda Dvořáka a ve skrumáži se nejlépe orientoval hráč Hvězdy Klepáček, který dorážel z 1,5m´ do branky (4:0).

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že ještě není nic ztracené, neboť jsme našim nedůrazem domácím nabídli první, druhou a čtvrtou branku a třetí jsme si dali sami. Pokoušeli jsme se s výsledkem ještě něco udělat až do 58.min, kdy úmyslně zranil domácí Janda svého bývalého spoluhráče, nyní hráče FC Jiřího Kraclíka. V oslabení domácí opět udeřili, když Sláma pěkně trefil pravý roh naší branky (5:0). Následovalo vynucené střídání Kraclíka, kterého nahradil další dorostenec Miloš Bui. V dalším průběhu zápasu jsme se už jen bránili a obdrželi další čtyři branky. Navíc měli domácí ještě minimálně dvě další příležitosti, které naštěstí neproměnili a tak utkání skončilo jen 9:0.

Za předvedený výkon nezbývá než hráčům a trenérům Hvězdy pogratulovat k vysokému vítězství.

Pro nás by měl být tento zápas ponaučením do dalších zápasů. I když je fakt, že to budeme mít v následujícím zápasu bez stále zraněného V.Šimana a z dnešního zápasu také M.Halady a J.Kraclíka proti mužstvu Františkových Lázní opravdu těžké.

Střídání :

20.min – J.Zeman / J.Dvořák

40.min – M.Halada / O.Gogor

59.min – J.Kraclík / M.Bui

Trenér :   Václav Altman

Asistent : Stanislav Makeš