14. J.Aš/Hazlov 17 25:82 8

Kompletní tabulka

Vítězství dorostu v derby

FC Cheb/Lipová - FK Hvězda CHEB - 7:1

První poločas byl oboustranně vyrovnaný, hrálo se spíše ve středu hřiště. Vytvořili jsme si několik šancí, spíše dobře rozehraných akcí po stranách i středem, ale v zakončení nám chyběla pohotovost i důraz. Jediná dotažená akce prvního poločasu se zrodila ve 28.min, kdy Linhart ustál souboj před vápnem soupeře, narazil zpět Vondráškovi, který kolmou přihrávkou mezi stopery našel Štěpána Haladu, ten prošel za obranu a sám před brankářem uklidil po zemi míč k pravé tyči (1:0).

Do druhé půlky jsme vstoupili aktivně a hned v 47.min, kdy byl na pravé straně faulovaný Račák, zahrával přímý kop ze strany Vondrášek. Na vyražený centr si sám naběhl do středu hřiště a pohotově zakončil z 20m´ do levého vinglu. Brankář střelu dokázal zlikvidovat. O minutu později opět Vondrášek vypíchnul rozehrávku hostující zálohy, prošel sám středem mezi stopery a zakončil střelou po zemi k levé tyči (2:0). Po rozehrávce poslali domácí pěkný centr od střídaček za naší obranu, míč propadl až k soupeři nabíhajícímu z pravé strany a ten sám před brankářem Bočukovem zakončil ve 49.min také po zemi, ale k levé tyčce naší branky (2:1). Zápas se zlomil přibližně v půlce druhého poločasu. V 55.min se dostal Vondrášek k odraženému míči ve středu hřiště, poslal pěknou přihrávku za obranu, ale nabíhající Sultani zvolil místo střely z první navíc zpracování ve vápně, tím se dostal blízko k brankáři a ten vyběhl a naši šanci zlikvidoval. V 57.min přenesl Vondrášek hru z pravé strany křižnou přihrávkou doleva na rozběhnutého Holakovského a ten lobem nedal vybíhajícímu brankáři šanci (3:1). Odražený míč u střídaček zachytil v 60.min Linhart, prošel na hranici vápna a zakončil střelou po zemi k zadní tyči kolem vybíhajícího brankáře (4:1). Následovalo střídání a do hry se postupně dostali všichni hráči z lavičky. V 60.min Vondráška nahradil Sahaj. V 67.min Linharta nahradil Miloš Bui. V 69.min Pechoče nahradil Bureš a v 72.min Sultaniho nahradil Martínek. Další pěknou akci rozjel po pravé straně Račák, přešel přes obránce, přihrál před branku na volného Holakovské a ten v 74.min zakončil do prázdné branky (5:1). V 75.min střídali Holakovský a Štěpán Halada, které nahradili Weitzenbauer a Dvořák. Ojedinělou akci hostí zlikvidoval dobrým návratem v 85.min Miloš Bui, a přes brankáře Bočukova rozehráli další gólovou akci. Výkop brankáře si prodloužil Račák hlavou za obranu a sám před brankářem zakončil po zemi k pravé tyči branky soupeře (6:1). Poslední branka padla v 90.min po pěkném rohovém kopu Martínka, na který si naběhl Sahaj a hlavou k zadní tyči uzavřel výsledek utkání (7:1).

Ročníkový průměr hráčů základní sestavy :    FC Cheb 2000,36 / Hvězda Cheb 2000,82

Trenér :   Václav Altman

Asistent : Stanislav Makeš