13. D.Rychnov 21 31:67 15
14. J.Aš/Hazlov 21 29:107 11

Kompletní tabulka

Mladší přípravky na Pláničkovi

Dne 1.5.2024 se konal v Aši turnaj již 55. ročník Františka Pláničky. Kde nemohl chybět ani náš tým FC Cheb v 10:38 nás čekal první zápas v turnaji proti FK Baník Sokolov. V prvních minutách jsme byli hodně napadáni soupeřem , kde neváhal a otevřel skóre 0:1 . Po dalších pár minutách jsme byli faulovani. K trestnému kopu byl pověřen D. Strašil. Kde si připravil balón ke střele a po zemi pevnou střelou překonal soupeřovo brankáře a skóre byly srovnané. V posledních 5 minutách začal ,ještě větší boj kdo z koho.Z obrany se dostal k míči Š. Šrám kde svou krásnou kličkou obehrál protihráčovo obránce a stačil zakončit svou střelu ,kde opět brankář lovil balón ze sítě. Bohužel v posledních dvou minutách přišel protiútok soupeře a stav byl opět vyrovnán. Takto i zápas skončil 2:2. Druhý zápas byl proti TJ Jiskra Aš černá a věděli jsme,že po krátké pauze nás opět čeká velmi kvalitní soupeř. Bojovali jsme ale bohužel ze soupeřem jsme podlehli 0:2. Po domluvě trenérů k hráčům a pár změn jsme dvě minuty po pravém poledni nastoupili proti FK Loket. Soupeř byl hratelný a věděli jsme , že v tomto zápase můžeme konečně urvat body . D. Strašil otevíral skóre v polovině zápasu. Kluci začali být klidnější a více si začali věřit. Bohužel ,ale přišla střela kde musel náš gólman též vytáhnout balón ze sítě. Zápas tedy začal být opět nerozhodný a naši svěřenci se více začali soustředit ,aby tento zápas neskončil remízou. Po dokonalé doražce opět skóroval z našeho týmu D.Strašil a znovu nás dostal do vedení a zápas se už nezměnil.FC Cheb tedy poráží FK Loket 2:1.V předposledním zápase jsme už netrpělivě čekali na soupeře z Františkových Lázní. Tento zápas se našim klukům opravdu podařil ,kde skórovalo spoustu naších hráčů. Mezi střelce se zapsali hráči : Š. Šrám 2*,M.Ševčenko 2*, D.Strašil 1*, A.Chaloupka 1*, J.Šonka 2* a posledním střelcem byl M.Sedláček. I přesto ,že soupeř se snažil Františkovy Lázně se trefili mezi tyče a zády brankáře 9:1. Poslední zápas v tabulce byl soupeř SK Cítoloby už ve dvanácté vteřině po chybě soupeře odebral náš obránce Š.Šrám balón soupeři , kde posílal D.Strašila ,aby otevřel skóre,ale to se nestalo.Soupeř se ani trochu nezalekl a v první minutě a dvacáté vteřině otevřel skóre a náš tým tedy začal brzo prohrávat,ale naši bojovníci věděli ,že mají spoustu času ,aby stav změnili.Po dalších pár minut se dostal ke střele náš kapitán T. Kufner kde zkoušel vystřelit , ale jeho pevná střela byla na poslední chvíli zblokována a soupeřovo brankář tedy balón stačil chytit do svých rukavic. Zápas byl celkem vyrovnaný a hrálo se na horů a dolů.V 8 minutě vybojoval balón P.Rajlich ,kde okamžitě posílal našeho útočníka D.Strašila do proti útoku a náš útočník D. Strašil srovnával na 1:1. V dalších zbývajících minutách už nikdo neskóroval. FC Cheb se dostalo do čtvrtfinále ,kde jsme se potkali z našimi sousedy z DE ze Selbu. V tomto zápase se náš gólman T.Srnka opravdu nenudil a měl hodně práce ,aby náš tým neprohrával . Útočník ze Selbu se v polovině hřiště napřáhl a svou střelou dává gól do šibenice,kde ani naši čeští ligový brankáři nedokázali zareagovat.????. Naši kluci ,se opravdu rvali ,aby opět dokázali udělat něco ze stávajícím skórem. Bohužel přišel další protiútok,a náš tým prohrával 0:2 i přesto kluci zvedli hlavu a hráli do posledních minut , klukům se podařilo snížit skóre střelcem M.Ševčenkem. bohužel čas utíkal ,tak rychle že naši kluci nedokázali srovnat. Selb bere tři body a postupuje dal. 5-8 místo jsme museli bojovat s HC Sokolov .do základní sestavy v tomto zápase byly pověření naší hráči :A. Chaloupka, J.Šonka , M Ševčenko a M.Sedlacek. klukům tento zápas krásně vyšel do hattricku se zapsal A. Chaloupka, dalším střelcem se stal D. Strašil a Š.Šrám. FC Cheb vyhrál nad HC Sokolov ,krásným skórem 5:1. Poslední zápas v turnaji jsme tedy hráli o 5-6 místo proti FK Hvězda Cheb. Jak už je známo tento zápas je vždy vyhrocený. Uběhla 4 minuta kde se k míči dostal D.Strašil u brankáře svou otočkou otevřel skóre pro náš tým. Hvězda zvedla své síly a během půl minuty srovnává na 1:1 . Naši borci z FC Cheb začali více napadat a to se jim vyplatilo. Brankář z FK Hvězdy vyhodil balón do lajny, kde velmi dobře připravený byl Š.Šrám a prvním dotekem posílal našeho útočníka D.Strašila a ten se svou střelou opět nemýlil a zvyšuje skóre na 2:1 ????????. Po necelé minutě přišel trestný kop pro náš tým . K balónu byl trenéry pověřen Š.Šrám. po vystřelení trestného kopu náš střelec trefil zeď . Š.Šrám nečekal a dorážel ještě jednou kopl do balónu a brankář z FK Hvězdy musel opět vytáhnout balón ze sítě. V závěru zápasu Hvězda se dal snažila změnit skóre , náš obránce Š.Šrám přes celé hřiště nahrává A.Chaloupkovi . Útočník A.Chaloupka v poslední chvíli nastavil špičku své levé nohy a trefuje obránce z FK Hvězdy a obránce si dává vlastní gól. Zápas skončil a naši bojovníci vyhrávají 4:1. FC Cheb se umístilo na krásném 5. místě. Všem hráčům : T.Srnka,T.Kufner,Š.Šrám, D.Strašil, P.Rajlich, A.Chaloupka, J.Šonka, M.Ševcenko,M.Sedlaček, moc děkujeme za účast turnaje a reprezentaci týmu FC Cheb dále bychom chtěli poděkovat všem rodičům , kteří podporovali své hráče. Za trenéry Stanislav Strašil , Vojtěch Hanus .