Kompletní tabulka

Muži porazili Chodov

FC Cheb - CHODOV 1:0 /1:0/

V pátek 15.4.2022 jsme na domácím hřišti od 18:00 hod přivítali hráče Chodova.

Zápas začali lépe hosté a již ve 4.min využili zaváhání našeho brankáře, který nereagoval na dlouhou přihrávku za obranu. Následoval faul před šestnáctkou a nařízený přímý kop jen těsně minul naši branku.

V 5.min jsme z rozehrávky zahrozili po dlouhé přihrávce P.Sedláka za pravého beka hostí. K míči se dostal V.Altman, kličkou na vápně se uvolnil a střelou přes brankáře také těsně minul soupeřovu branku.

V 7.min došlo ke srážce I.Kutláka s obráncem hostí. Po delším ošetření nastoupil zpět do zápasu. Při srážce naštěstí nedošlo k poranění vazů v koleni.

Ve 31.min po dlouhém autu T.Altmana z pravé strany se k míči dostal V.Šiman, přihrál na střed na F.Kuru, ten posunul doprava na rozběhnutého I.Kutláka, který prošel za beka a prudkou přihrávkou našel na zadní tyči dobíhajícího J.Dvořáka (1:0). Hostující stoper jej po vstřelení branky, již bez míče, v brance za čarou tvrdě dohrál.

Ve tvrdém způsobu hry hosté pokračovali. Když ve 35.min utekl levému bekovi V.Šiman, byl u rohového praporku okamžitě sražen zezadu obráncem. Opět bez udělení žluté karty. V tomto duchu se dohrál zbytek prvního poločasu. Vzhledem k tomu, že hostující obránci měli pocit, že si dnes mohou dovolit vše, pokračovali v agresivním chování i při odchodu do kabin. Jeden z nich následně obdržel červenou kartu.

Druhý poločas hosté nepolevili, naopak je vyloučení nabudilo a předváděli dobrý fotbal. Téměř celý druhý poločas jsme byli horším týmem, ale do vyložené šance jsme soupeře nepustili. Největší příležitost měli hosté v 57.min, ale krásnou střelu z 35 m´ dokázal brankář J.Lacina pěkným zákrokem vyrazit na rohový kop.

Vzhledem k našim absencím a zdravotnímu stavu některých hráčů jsme dnes byli rádi, že se nám povedlo udržet těsné vítězství 1:0.

Střídání :

71.min – M.Podlipský / R.Košč

80.min – I.Kutlák / D.Linhart

86.min – V.Šiman / M.Pechoč

Trenér :   Václav Altman

Asistent :  Petr Plzák