Kompletní tabulka

Další porážka dorostu

FC Cheb/Lipová - FC Viktoria M.Lázně 0:1

V sobotu 13.5.2017 jsme od 13:30 hod přivítali dorostence z Mariánských Lázní.

Do zápasu jsme nastoupili s mladým týmem, doplněným pouze o zkušeného kapitána Vondráška, který si společně se Sahajem vybral slabou chvilku hned v 8.min, kdy oba nechali ze strany kolem brankové čáry projít hostujícího útočníka, pro kterého pak už nebyl problém střelou z úhlu po zemi otevřít stav utkání (0:1). O pět minut později jsme nezachytili přihrávku z pravé strany doleva za našeho krajního obránce a soupeř jen o kousek minul naší pravou tyč.

Do druhého poločasu jsme vystřídali brankáře Větříčka za Bočukova a do hry Weitzenbauera nahradil Sultani. Od začátku druhého poločasu se hrálo hlavně ve středu hřiště s občasnými náznaky šancí hostujícího celku. V 60.min Martínka vystřídal Miloš Bui. Poprvé jsme se po poločasu dostali do hry v 71.min, kdy Sultani vyhrál souboj u střídaček. Po vhazování se uvolnil Skřivánek, prošel po pravé straně, ale jeho střílenou přihrávku na přední tyč srazili hosté na roh. Sahaj z rohu našel ve vápně Vondráška a ten hlavou trefil pouze břevno. V 75.min Sahaje vystřídal Lacina, který nastoupil do středu zálohy a Linhart se posunul na stopera. Tím se do zálohy dostal Vondrášek a do útoku Skřivánek. Od této chvíle jsme byli nastěhovaní pouze na polovině soupeře. V 80.min zachytil výkop hostujícího brankáře Linhart, rozehrál na Vondráška a ten posunul doleva na Lacinu. Po souboji s obráncem se míč odrazil ke Kolářovi, který z dobrých 30m´terfil levou spojnici soupeřovi branky. V poslední minutě mohl po centru do vápna alespoň vyrovnat levačkou Lacina nebo z druhé vlny Kolář, ale byli jsme málo důrazní a hosté stačili této dobré příležitosti zabránit.

Ročníkový průměr hráčů základní sestavy :    FC Cheb 2000,36  /  Mariánské Lázně 2000,09

Trenér :   Václav Altman

Asistent : Stanislav Makeš