13. D.Rychnov 20 30:61 15
14. J.Aš/Hazlov 19 28:96 11

Kompletní tabulka

Mladší přípravky v Ostrově

Dne 16.12.2023 se opět v karlovarském kraji konal turnaj kde se přihlásil i náš tým FC Cheb . Tentokrát jsme vyrazili do Ostrava. Jako první soupeř , který na naše mladý fotbalisty čekaly SK Cítoliby. V čase 14:13 jsme nastoupili na hrací plochu , abychom poměřili své síly. Zápas začal a netrvalo dlouho a jako první střelec se stal Šimon Šrám. Po krátkém čase bylo otevřené skóre 1:0 pro FC Cheb. Zápas byl celkem vyrovnaný ale naši bojovníci chtěli více branek a to se jim začalo plnit. Dalším střelcem se zapsal Daniel Strašil,kde zvýšil skóre na 2:0 . Při dalším povedeném střídání se zapsal Antonín Chaloupka. Náš tým tak vedl nad soupeřem 3:0. SK Cítoliby bojovali a ke konci utkání náš brankář lovil míč z branky. Zápas skončil 3:1 pro naše fotbalisty. Skoro po půl hodinové pauze nás čekal silný soupeř FC Slavia Karlovy Vary . Naši bojovníci se připravovali,ale bohužel neúspěšně i přez hodně šancí jsme tento tým nedokázali porazit. Podlehli jsme soupeři 0:1 . Naše mladé svěřence to nesrazilo na kolena a chtěli bojovat dál v turnaji a předvádět své schopnosti a dovednosti. FK Ostrov 2 byly další soupeři v naší tabulce. V 15:37 jsme museli být opět na hřišti a porovnat své síly. Hra začala a bylo se na co koukat. Při rozehrávání rohového kopu se dostal k míči Šimon Šrám,kde krásnou tvrdou střelou poslal míč za zády brankáře. Dalším střelcem se zapsal Robert Matějíček a skóre se změnilo na 2:0. Po velmi krátkém čase se dostal k míči Patrik Rajlich a svou přesnou střelou dal další gól pro tým. V posledních minutách se dostal k balónu Daniel Strašil a skóre upravil na 4:0. Po necelé hodinové pauze jsme se připravovali na FK Ostrov 1. Naši mladí fotbalisti se v tomto zápase hodně snažili,ale nedokázali proměnit šance, nastřelovali tyčky, břevna,ale ve fotbale se hraje na góly,tak zápas skončil 0:0. Jako předposlední zápas na nás čekal Sky junior Žatec. FC Cheb zahájilo zápas a po pár minutách střílel Daniel Strašil a otevíral skóre . Za necelé tři minuty se opět dostal k šanci Daniel Strašil a nekompromisně skóroval na 2:0. Soupeř se nevzdával a tak jsme i my lovili míč z naší branky. Při krásném rohovém kopu jsme vytvořili šanci ke střele a náš tým opět skóroval a mezi střelce se zapsal Šimon Šrám. Tento zápas skončil 3:1. V 18:26 se konal poslední zápas celého turnaje a proti hráčem byla Jiskra Aš. Soupeř byl nepříjemný a kluci museli po celém náročném dni vydat ze sebe úplně vše ,aby dokázali zvítězit. Mezi první střelec se zapisuje Daniel Strašil hned po něm Robert Matějíček a Tomáš Kufner tohle byla jednoznačná výhra 3:0. Turnaj byl velmi dlouhý a náročný ,ale i přesto děkujeme rodičům a naším klukům. Naši trenéři dovedli naše kluky ke krásnému třetímu místu. Za trenéry Stanislav Strašil, Vojtěch Hanus a Jiří Vosyka